Z ogromną radością informujemy o sukcesie naszej nauczycielki - pani Ani Misiuk, która 21.03 jako jedyna przedstawicielka gdańskich przedszkoli, odebrała wyróżnienie w konkursie "Ambasador_ka programu EDUKACJA DO KULTURY. GDAŃSK" - szczegóły programu na stronie https://www.facebook.com/edukacjadokultury.gdansk

Pani Ania zawdzięcza sukces ciężką pracą - od lat jest koordynatorką i realizatorką wielu projektów i innowacji, a jej chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych sprawił, że włącza się w projekty współpracy z nauczycielami i instytucjami także w czasie wolnym.

W ramach programu edukacji do kultury nauczycielki gdańskich szkół i placówek animują, szkolą się i sieciują. Program jest przeznaczony dla wszystkich, niezależnie do wieku. Działa w oparciu o współpracę między szkołami, przedszkolami, instytucjami kultury, organizacjami pozarządowymi , grupami nieformalnymi i indywidualnymi edukatorami i artystami. Zachęca do głębszego poznawania miasta i jego mieszkańców, nabywania wiedzy, nowych umiejętności, przydatnych na różnych etapach życia, rozwijania swoich talentów i dzielenia się nimi.